29 Ocak - 10 Şubat  2018 - Tayland

Biz, Sebla Kaplan ve Cüneyt Asi Duru olarak 2018'de senin için muhteşem bir yoga tatili planladık. Güney Doğu Asya'nın incisi olan Tayland'da 10 gece konaklamalı bir yoga tatiline var mısın?

Tayland'ın kuzeyinde yer alan, gizemli, yaratıcı, kendine has ve tapınaklar şehri olan Chiang Mai'de, hem kültürel hem geleneksel Thai yaşamını keşfedecek, hem de doğanın ritmini en derinden deneyimleyeceksin.

Chiang Mai'nin en güzel ve en geleneksel ahşap evlerinden biri olan yoga stüdyomuzda alacağın sabah ve akşam yoga derslerinin yanında, şehri ve Thai halkının yaşamını beraber keşfediyor olacağız.

Uzaklarda seyahat etmenin tek başına zor olduğunu düşünüyorsan ya da yüksek enerjili insanların bir arada olduğu bir yoga tatili düşlüyorsan, o zaman bu yolculuk tam sana göre!

Aşağıda program hakkında bilgilere ulaşabilirsin. Programın tam detayları yoga tatilimize kayıt olan katılımcılara e-posta aracılığı ile ayrıca gönderilecektir.

İlginden dolayı teşekkür ederiz,

Sebla & Cüneyt

Programımız içinde toplam 16 tane yoga dersi, rehberlik, stüdyo kullanımı içerir. Konaklama, ulaşım ve yiyecekler ve diğer aktiviteler katılımcının kendisine aittir. Program ücretimiz kişi başı 350 dolar'dır. En geç 25 Eylül tarihine kadar ödenmelidir. 

Bu tatil için en fazla 20 kişi kabul edebiliyoruz. 18 yaşında büyük herkes katılabilir. Daha önce yoga deneyimi şart değil. Her seviyeden kişilere açık olacak derslerimiz.

Uçak, Konaklama ve diğer tüm bilgiler, ayrıca kayıt ve ödeme için lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atınız veya 0543 452 74 82 no'lu telefondan arayınız.


 

Go to top