27-30 Eylül 2018 Assos Behramkale-Çanakkale 

Assos Kartal Yuvası Butik otelde, Edremit körfezini kuş bakışı gördüğümüz bir noktadan Yoga, Nefes çalışmaları ve Meditasyon tatilini bahane ederek bir araya geliyoruz. Assos'un deniz kokan dağlarında köklenip, dağların teslim olduğu denizlerinde ise suyun şifasına teslim oluyoruz.

Sınırlarımızı fark edip, ezberimizi bozarak, yaşamın anlamının an'da olduğunu hissetmek, doğanın muhteşemliğine hayran kalmak için Yoga Tatilimizi bu kez Assos'ta yapmaya karar verdim.

Akşamları Kartal yuvasında kalıp doğanın bize sunduğu eşsiz manzarada kendimizi iyi hislere açan, yoga ve meditasyon çalışmalarımızı yaparken, gündüzleri, bir gün Assos'un harika tarihi mekanlarında geziye çıkacağız, diğer gün ise Kayalar Blue Otelin plajında Eylül ayının sonunda cam gibi berrak mavi denizin sularında yüzeceğiz.

Program içeriği:

Dönüşmek için kendimizi bir aradalığa açmaya, kendimizle, bedenimizle ve birbirimizle bağ kurmak için bedene duyarlı yoga terapi pratikleri ile farkındalık içeren nefes ve iyi hislere açıldığımız meditasyonlarla bütünleşen bir etkinlik.

27 Eylül Perşembe

Sabah saat 07.00'de araçlarımızla yola çıkıyoruz. Yolda keyifli bir mekanda, karnımızı hep birlikte verdiğimiz molada doyurduktan sonra kahvelerimizi içip tekrar yola koyuluyoruz.

14.00 de otele varış ve yerleşme kalan zamanda deniz kıyısında geçireceğimiz vakit bize çok iyi gelecek.

Akşam saat 17.30 da açık havada tatilimize dair niyetlerimizi koyduğumuz çemberimizi bir arada olmanın farkındalığı içinde bir yoga terapi, nefes ve meditasyon çalışması için toplanıyoruz.

Akşam yemekleri tamamen vejetaryen ve 19.30 da.

28 Eylül Cuma

Sabah 06.00'da uyanıp An'ın muhteşemliğine aymak ve gün boyu orada kalmak üzere, Yoga Terapi, Nefes ve meditasyon çalışmasıyla güne keyifle ve enerjik başlıyoruz.

9.00'da kahvaltımızı yaptıktan sonra Küçükkuyu Assos'ta keyifli bir tura çıkıyoruz. Assos Antik liman, Kadırga koyu, Athena Tapınağı, Behramkale ve Gülpınar, Apollon tapınağında farkındalık dolu bir arada olmanın gücünü hissedeceğimiz bir meditasyon yaparak geri dönüyoruz.

Akşam 18.00 geri dönüş ve bedensel farkındalığımza dönük Yoga, nefes ve meditasyon çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Akşam yemeği yine 19.30 da.

29 Eylül Cumartesi

Sabah 06.00'da uyanıp Yoga terapi, Nefes ve meditasyon çalışmasıyla güne keyifle ve enerjik başlıyoruz.

Cumartesi günü yine Kayalar Blue otelin muhteşem deniz kıyısında güneşlenip denize girip, kitap okuyarak sakin bir gün geçiriyoruz.

Akşam yemeği öncesinde Kayalar Blue otelin çimlerinde yogamızı yaparak yaşadığımız tüm güzellikleri sindiriyoruz.

30 Eylül Pazar

Sabah 07.00 uyanıyoruz, yoga nefes ve meditasyon ile çemberimizi kapatıyoruz. Kahvaltı günün en keyifli zamanlarından biri.

Son kez denize girip Assos ile vedalaşıp saat 14.00'te otelden ayrılıp İzmir'e dönüyoruz.

 

Eğitmen: Fatma Nur Kayral

http://aphroditeyoga.com/fatmanur-kayral

Katılım bedeli: 3 gece 4 gün otel konaklama, yoga çalışmaları ile sabah kahvaltısı, akşam yemekleri ve Assos-Behramkale turu dahil, Yol hariçtir.

Rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

05326933692 veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Event adres: https://www.facebook.com/events/1997165066982111/

https://www.kartalyuvasiotel.com/tr-tr

Yanınıza alın: Plaj malzemeleri, spor ayakkabı, sırt çantası, Yoga matı, güneş kremi ve gözlüğü, serin akşamlar için ceket, meditasyonda kullanmak için şal.

Go to top